Rotatur, 2005 yılında İspanya’da kurulmuş olup kurulduğu yıldan beri Turizm, Uluslararası Organizasyonlar ve Ticaret alanında faaliyet göstermektedir. Seyahat organizasyonlarında bilinçli planlama ve programlama, doğru yönlendirme, şeffaf çalışma prensibi, kaliteli hizmet ve servisi en uygun imkanlarla sunmaktadır. Çalışmalarımız sırasında ödün vermeyeceğimiz tek konu ise Müşteri Memnuniyeti ilkesidir. Memnun bırakma sırrının küçük detaylarda saklı olduğunun bilincindeyiz. Şirketimiz Avrupa’da 13 ülkede ve Avrupa dışında da Fas’ta her türlü programlar ve organizasyonları direkt olarak gerçekleştirmektedir.

Rotatur, çalıştığı ülkelerde yapılan bütün programları bizzat kendi bünyesinde yetiştirdiği elemanları veya calıştığı ülkelerdeki kendi rehberleriyle gerçekleştirmektedir. Turizm alanında kültürel geziler düzenlemekte ve organize etmektedir. Turizm dışında faaliyetleri ise, Avrupa Birliği Projeleri, Belediyeler arasında kültürel işbirliği, kardeş şehir programları, Üniversiteler arası programlar ve projeler, Eğitim programları ve dil okullarıdır. Ticaret alanında ise Avrupa Birliği ülkeleri, Latin Amerika Ülkeleri, Amerika, Kanada ve Afrika ülkeleri ve bu ülkelerde yerli firmalar ile iş birliği içerisinde olup ortak çalışma alanları oluşturmuştur. Genel olarak çalıştığımız şirketlere ve fabrikalara işlenmiş ürün veya ham madde temin etmektedir. Çalışma prensipleri içinde en önemli çalışma prensibi olarak talep edilen bütün ürünleri direkt sahibinden temin ederek hiçbir aracı kurum ve kişi kullanmamaktadır.

Şirketimiz faaliyet gösterdiği her alanda uluslararası normlar gözetip hiçbir kanunsuzluğa ve hukuksuzluğa müsade etmemektedir.
Şirketimizin ana temellerinden biri olan müşteri memnuniyeti işimizin gelişmesinde ve büyümesindeki ana etken olmuştur.