EV HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Referans No. : S0018
Kategori : Standart
Maksimum Kişi Sayısı : 9
Ekstra Hizmetlerler : 
Talep etmeniz durumunda misafirlerimize araç kiralama hizmeti, havaalanında karşılama ve eve yerleştirme hizmeti vermekteyiz. Ev için mutfak alışverişinde yardımcı olmakta, helal kasaplardan et alışverişini yapmaktayız.
Rezervasyon : Bizimle iletişime geçerek tarihlerinizi ve kişi sayınızı bildirdiğinizde rezervasyonunuzu gerçekleştirmekteyiz.
Adres / Konum : Aşağıdaki haritada belirtilmiştir.

Şehrin gürültüsünden uzakta, yemyeşil ormanlarla kaplı doğası ve bol oksijenli tertemiz havası ile yaz ve kış ayları için kiralık müstakil villalarımızda geçireceğiniz bir tatil size ve ailenize iyi gelecektir. Deniz kenarında bulunan birçok tatil beldesinin aksine, temiz havası ve yemyeşil ormanların içindeki kiralık villalarımız ile sizlere daha sakin ve huzurlu bir tatil imkânı sunuyoruz.
Villalarımız, lüks otellerin aksine daha çok butik otel tarzında hizmet veriyor. Tatilinizi yaz ya da kış ayları için villalarımızda konaklayarak geçirmeye karar verdiyseniz, muhteşem doğanın yanında sizi birçok farklı etkinlik de bekliyor. Bunlar; doğa yürüyüşleri, bisiklet turları, keşif gezileri, doğa fotoğrafçılığı etkinliklerden bazıları. Aradığınız kiralık evi İspanya’da; Barcelona, Malaga, Granada, Sevilla, Huesca, Toledo, Cadiz, Salamanca, Don Benito gibi daha birçok farklı şehirde bulabilmeniz mümkün.

Erken rezervasyonlarda uygun fiyatlar sizleri bekliyor.
 


MÜŞTERİ SÖZLEŞMESİ

1) Müşteri, tüm ev bilgileri ve fotoğraflarını gördükten ve onayladıktan sonra evi kabul etmiş sayılır. İspanya’ya geldiğinde evi beğenmediğini söyleyemez ve evin değiştirilmesini talep edemez.
2) Müşteriye Rotatur tarafından verileceği söylenen hizmetler uygulanır, müşteri bu hizmetler dışında ekstra bir hizmet talep edemez. Eğer müşteri başka bir hizmet talep ediyorsa ücret karşılığında satın alabilir (rehberlik, araç, diğer ihtiyaçlar vs.).
3) Müşteriden kaynaklanan problemlerden hiçbir zaman Rotatur sorumlu değildir.
4) Müşteri, kiraladığı evi teslim aldığı gibi teslim etmek zorundadır. Herhangi bir zarar olduğu takdirde oluşan zararı karşılamakla yükümlüdür.
5) Müşteri, kiraladığı evin bazı malzemelerini odun, kömür vs. ve bahçede varsa meyve sebze gibi ürünleri ev sahibine sormadan kullanamaz ve toplayamaz .
6) Müşteri, kiraladığı evi teslim ettiği gün evin çevre temizlik düzenlemesini yapmalı ve evin anahtarını ev sahibine teslim etmelidir.
7) Müşteri, kiraladığı evde çevresindeki insanları rahatsız edici hareketlerde bulunamaz, böyle bir rahatsızlık durumunda başına gelebilecek herhangi bir hadiseden Rotatur sorumlu değildir (İçki, sarhoşluk vs.).
8) Müşteriye kiraladığı evin açık adresi Rotatur tarafından verilecektir ve eve kendisi gitmek durumundadır. Eğer eve gitmek için rehber talep ederse Rotatur ek ücret karşılığında bu hizmeti de verebilir.

ÖDEME KOŞULLARI
Müşteri, kiraladığı evi onayladığı takdirde evin kapora bedeli olan %50’sini Rotatur’a Banka yolu ile gönderecek, kalan %50 miktarı ise eve giriş tarihinden en geç 3 gün önceden Rotatur’a göndermiş olmalıdır.

İPTAL KOŞULLARI
1) Müşteri, kiralama hizmetini iptal etme durumunda ev sahibine ödenen %50 kapora bedeli iade edilmez. Ancak tüketici kalan %50 ücreti de ödemez.
2) Müşteri, kiraladığı evi  dilerse hizmetin başlamasına 15 gün kalana kadar aynı ücret karşılığında (Kişi sayısı aynı olmak şartı ile) başkasına devir edebilir.

Genel ÖZELLİKLER

   Evlerimizin güvenilir yerlerde olması.
   Eve özel açık yüzme havuzu.
   Oturma salonunda şömine.
   İlk yardım malzemeleri.
   Çocuklar için açık bahçe.
   Mutfak malzemeleri.
   Fırın ve buzdolabı.
   Çamaşır makinesi.
   Ütü ve ütü masası.
   Televizyon.
   Otopark.
   Klima.
 • İletişim Bilgilerimiz

  rotatur logo

  Turismo y Viajes Rotatur S.L. Calle Francisco Quevedo 7 L-2 18006 Granada / ESPAÑA

  Tel 1: WhatsApp 0034 655 924 650

  Tel 2: 0034 858 124 666

  E-mail: rota@rotatur.com

  E-Bülten Aboneliği için

  Tüm Yurtdışı Turları

  İSPANYA TURLARI

  FRANSA TURLARI

  PORTEKİZ TURLARI

  İTALYA TURLARI

  ORTA AVRUPA TURLARI

  BENELUX & BATI AVRUPA

  BOSNA TURLARI

  FAS TURLARI

  ÖZBEKİSTAN TURLARI

  İspanya’da Kiralık Evler

  Şehrin gürültüsünden uzakta, yemyeşil ormanlarla kaplı doğası ve bol oksijenli tertemiz havası ile yaz ve kış ayları için İspanya’da yemyeşil ormanların içindeki müstakil kiralık villalarımız ile sizlere daha sakin ve huzurlu bir tatil imkânı sunuyoruz.

  Gizlilik Politikası

  Şirketimiz, özel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

  Üyelik veya Şirketimiz üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) Şirketimiz tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır. Kişisel bilgileri, gerektiğinde kullanıcıy ...

  Devamı

  Ticari Kuruluşumuz

  Ticaret alanında Avrupa Birliği ülkeleri, Latin Amerika ülkeleri, Amerika, Kanada ve Afrika ülkeleri ve bu ülkelerde yerli firmalar ile işbirliği içerisinde olup ortak çalışma alanları oluşturmuştur. Genel olarak çalıştığımız şirketlere ve fabrikalara işlenmiş ürün veya hammadde temin etmektedir. Çalışma prensipleri içinde en önemli çalışma prensibi olarak talep edilen tüm ürünleri direkt sahibinden temin ederek hiç bir aracı kurum ve kişi kullanmamaktadır.


  Asaftur de Negocios y Turismo S.L.