Detaylar

2 Gece 3 Gün

BARSELONA GİDİŞ
BARSELONA DÖNÜŞ

  • . . .
  • BARSELONA

1.Gün / BARSELONA
Misafirlerimizi Barselona havaalanında karşılama sonrası havaalanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Barselona gezisi. Akşam Barselona’da konaklama.
Görülecek yerler: Barselona turumuzun birinci gününde Katalunya Meydanı ve Port Olimpic'i gördükten sonra serbest zaman. Akşam katılmak isteyen misafirlerimiz ekstra düzenleyeceğimiz Flamenko gecesine katılabilirler. Güney İspanya’da doğup tüm dünyaya tanıtılan Flamenko gösterisini seyredeceğiz ve ardından otelimize transfer.

2.Gün / BARSELONA
Sabah kahvaltısından sonra Barselona gezisi ve serbest zaman. Akşam konaklama Barselona’da.
Görülecek yerler:
 Barselona turumuzun ikinci gününde Park Güell & Gotik Mahalle’sini ziyaret ediyoruz. La Sagrada Familia'nın mimarı Gaudi'nin en önemli eserlerinden biri olan ve Unesco tarafından koruma altına alınmış Park Güell, mimarisi ile harikalar diyarını andırmakta ve park içinde yer alan teras harika bir Barselona manzarası sunmakta. Daha sonra Barselona’nın antik şehir merkezi olan Gotik Mahalle’ye yola çıkıyoruz. Bu mahallede Barselona Katedrali, Augustus Tapınağı ve bölgenin en ünlü sokağı olan Carrer del Bisbe’yi gördükten sonra alışveriş için Las Ramblas Caddesi’nde serbest zaman veriyoruz. Akşam otelimize transfer.

3.Gün / BARSELONA

Sabah kahvaltısından sonra otelden çıkış yapıyoruz. Uçuş saatine göre Barselona havaalanına hareket ve misafirlerimizi Barselona havaalanından uğurlama.


  GENEL UYARILAR & NOTLAR
• Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan daha küçüktür.
• Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.
• Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
• Otellerde genellikle check-in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00’dır), check-out saati 10:00’dur. (bazı ülkelerde 09:00’dur)
• Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir. (Rehberlerimiz kahvaltılarda daima yanınızda ve yardımcı olacaktır).
• Bilet dahil tur istendiği takdirde kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
• Rotatur, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Rotatur’un sorumluluğunda değildir.
• Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.
• Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.
• Fuar, kongre, konser gibi özel ve yoğun zamanlarda merkeze uzak oteller kullanılabilir.
• Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.
• Rehberlerimiz uzun yıllardan beri Rotatur bünyesinde çalışan ve alanında uzman kişilerdir.
• Belirtilen program grup olarak uygulanır, izinsiz olarak gruptan ayrılan kişilerden Rotatur sorumlu değildir.
• Misafirlerimizin sağlığı açısından yeme ve içme gibi konularda rehberimize danışması önemlidir.
• Misafirlerimiz, gezilerin uygulandığı ülkelerin kanunlarına riayet etmelidir.
• Rotatur olarak ana prensibimiz, misafirlerimizin azami derecede memnuniyetini sağlamaktır.

DAHİL OLAN HİZMETLER

 4* Otellerde double odada konaklama.
 Otellerde açık büfe sabah kahvaltıları.
 Tur süresince ulaşım ve havaalanı transferleri.
 Tur süresince Profesyonel Türkçe rehberlik.
 Park Güell giriş bileti.
 Araç içerisindeki ikramlar.
 Şehir, otel ve tüm vergiler.

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 Uçak bileti, vize ve harç ücreti.
 Diğer müze ve ören yerleri giriş ücretleri.
 Şahsi harcamalar, otelde alınan ekstralar.
 Barselona Flamenco show (45€).
 Öğle yemekleri.
 Akşam yemekleri.